Śródmieście

Serwis poświęcony dzielnicy Gdańsk Śródmieście

Wiadomości

stat

Pijana matka z 5-miesięcznym dzieckiem

Kobieta oraz jej partner jeszcze dziś zostaną doprowadzeni na komisariat policji. Pijani zajmowali się 5-miesięcznym dzieckiem w centrum miasta.
Kobieta oraz jej partner jeszcze dziś zostaną doprowadzeni na komisariat policji. Pijani zajmowali się 5-miesięcznym dzieckiem w centrum miasta. fot. Trojmiasto.pl

Do dziwnie zachowującej się kobiety, która w centrum miasta opiekowała się kilkumiesięcznym dzieckiem, wezwano straż miejską i policję. 33-latka była pijana.Aktualizacja godz. 13:50 - Matka dziecka miała 1,5 a partner 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Kobieta figuruje w policyjnych kartotekach jako osoba poszukiwana w celu ustalenia miejsca zamieszkania.

Dyżurny straży miejskiej odebrał wezwanie na ul. Wały Piastowskie 1 zobacz na mapie Gdańska. Na miejscu okazało się, że przed wejściem do biurowca "Zieleniak" stoją kobieta z mężczyzną, którzy pod swoją opieką mają 5-miesięczne dziecko w wózku.

Ponieważ strażnicy miejscy uznali, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna prawdopodobnie są pod wpływem alkoholu, na miejsce wezwano patrol policji.

- Policjanci podjęli interwencję wobec dwóch osób, które najprawdopodobniej są pod wpływem alkoholu. Mają pod opieką 5-miesięczne dziecko, do którego na miejsce zdarzenia została wezwana karetka. Wszystko wskazuje na to, że mama dziecka w wieku 33 lat jest pod wpływem alkoholu i to niemałej ilości - mówi asp. Karina Kamińska.
Zarówno matka dziecka, jak i jej partner zostali doprowadzeni na komisariat policji - grozi im od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (150)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe imprezy z dzielnicy Śródmieście

Pozostałe wiadomości z dzielnicy Śródmieście

Pozostałe newsy

Forum dzielnicy Śródmieście