Śródmieście

Serwis poświęcony dzielnicy Gdańsk Śródmieście

Wiadomości

stat

Pijana matka z 5-miesięcznym dzieckiem

Kobieta oraz jej partner jeszcze dziś zostaną doprowadzeni na komisariat policji. Pijani zajmowali się 5-miesięcznym dzieckiem w centrum miasta.
Kobieta oraz jej partner jeszcze dziś zostaną doprowadzeni na komisariat policji. Pijani zajmowali się 5-miesięcznym dzieckiem w centrum miasta. fot. Trojmiasto.pl

Do dziwnie zachowującej się kobiety, która w centrum miasta opiekowała się kilkumiesięcznym dzieckiem, wezwano straż miejską i policję. 33-latka była pijana.Aktualizacja godz. 13:50 - Matka dziecka miała 1,5 a partner 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Kobieta figuruje w policyjnych kartotekach jako osoba poszukiwana w celu ustalenia miejsca zamieszkania.

Dyżurny straży miejskiej odebrał wezwanie na ul. Wały Piastowskie 1 zobacz na mapie Gdańska. Na miejscu okazało się, że przed wejściem do biurowca "Zieleniak" stoją kobieta z mężczyzną, którzy pod swoją opieką mają 5-miesięczne dziecko w wózku.

Ponieważ strażnicy miejscy uznali, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna prawdopodobnie są pod wpływem alkoholu, na miejsce wezwano patrol policji.

- Policjanci podjęli interwencję wobec dwóch osób, które najprawdopodobniej są pod wpływem alkoholu. Mają pod opieką 5-miesięczne dziecko, do którego na miejsce zdarzenia została wezwana karetka. Wszystko wskazuje na to, że mama dziecka w wieku 33 lat jest pod wpływem alkoholu i to niemałej ilości - mówi asp. Karina Kamińska.
Zarówno matka dziecka, jak i jej partner zostali doprowadzeni na komisariat policji - grozi im od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (150)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Galeria zdjęć dzielnicy Śródmieście

    Pozostałe wiadomości z dzielnicy Śródmieście

    Pozostałe newsy

    Forum dzielnicy Śródmieście